Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Ciotki


Pewnego zimowego dnia spotkałyśmy się we dwie na urodzinowej kolacji i choć za oknem było zimno i ciemno, a świat dookoła nie sprzyjał swobodnym międzyludzkim kontaktom, postanowiłyśmy zrealizować projekt Ciotki Psotki. Powstał on z potrzeby serca, pragnienia radosnego przeżywania naszej seksualności i tęsknoty za rzetelną, pozbawioną sensacji edukacją seksualną.

Wszystkie kobiety są wyjątkowe i niepowtarzalne. Tak jak nasze poduchy Psotki, które są wykonanym w Polsce rękodziełem artystycznym. Ten piękny przedmiot otwiera drzwi do wiedzy, samoakceptacji i przyjemności płynącej ze świadomej seksualności. W delikatny sposób, z wykorzystaniem wysoko gatunkowych i miłych w dotyku tkanin i detali odwzorowuje kobiece strefy intymne. Każda Psotka jest inna, choć składają się z tych samych elementów. Zupełnie jak my.

Dedykujemy je wszystkim, którzy chcą poznać kobiece ciało w sposób świadomy, rzetelny, a jednocześnie włączyć do edukacji element zabawy i estetycznej przyjemności. Od wnuków po dziadków, wszyscy mogą czerpać dobre emocje z kontaktu z Psotkami.

Zapraszamy do nas rodziców, dzieci, partnerów obu płci oraz edukatorów seksualnych. W zmysłowym i kolorowym świecie Ciotek Psotek jest miejsce dla wszystkich osób, dla których ważny jest rozwój, zdrowie i samoakceptacja.

WNIEŚ RADOŚĆ I PRZYJEMNOŚĆ DO SWOJEGO ŻYCIA!

Ola & Paulina

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl